Wyniki WWE „Money in the Bank” 2017: Kto wygrał mecz drabiny kobiet?

Category: Każdym Razem
17.02.2021

Pięć kobiecych gwiazd rywalizowało w pierwszym w historii WWE tylko żeńskim meczu drabinkowym „MITB.

Utwórz konto, aby kontynuować czytanie tego artykułu – to nic nie kosztuje i zajmuje 1 minutę.

 • Codziennie otrzymuj wszystkie wiadomości e-mailem
 • Porozmawiaj o tym, co kochasz, ze społecznością użytkowników, którzy podzielają Twoją pasję.Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, korzystając ze spostrzeżeń przygotowanych przez naszą redakcjęHistoria została stworzona w niedzielny wieczór na wiele sposobów, ale po raz kolejny dywizja kobiet WWE ewoluowała. Podczas „Monday in the Bank 2017 w systemie pay-per-view pięć zawodniczek z listy „SmackDown Live wzięło udział w pierwszym w historii kobiecym meczu drabinkowym „MITB. Becky Lynch, Carmella, Charlotte Flair, Natalya i Tamina zrobiły to, aby zdobyć teczkę „MITB z kontraktem na mecz o tytuł kobiet w środku. Więc kto wygrał kobiecy mecz rankingowy „Money In The Bank, aby przejść do historii?

  Podsumowanie meczu

  Dla wszystkich pięciu gwiazd kobiecych był to pierwszy mecz tego typu. To oznaczało, że żaden z nich tak naprawdę nie miał przewagi.

  Tamina zrobiła to na początku, ponieważ była w stanie użyć swojej mocy, aby uniemożliwić wszystkim czterem jej przeciwnikom nabranie rozpędu. Użyła wielu drabin, aby powalić Becky, Charlotte, Carmella i Natalya. Ostatecznie Becky i Nattie pracowały razem z drabiną, aby pokonać Taminę, aż „Królowa Kier rzuciła Lyncha na drabinę. Natalya wcześnie weszła na szczyt drabiny i sięgnęła po teczkę, ale Charlotte była tam, by z nią walczyć.

  Flair i Carmella skończyli pojedynkiem na szczycie drabiny, a każdy z nich próbował złapać skrzynkę.

  Tamina podniosła się na równe nogi, aby przepchnąć drabinę, powodując, że obie kobiety upadły na liny i na zewnątrz. Chwilę później Nattie ponownie walczyła z Becky, zanim Carmella i Charlotte ponownie weszły do walki .

  Carmella kilka razy prawie wspięła się po drabinie, ale za każdym razem była zatrzymywana. Później Charlotte Flair wykonała potężny ruch z narożnej śruby rzymskiej, aby przewrócić się na Natalię i Taminę, upuszczając obie kobiety na podłogę.

  To dało Carmelli kolejną szansę na wejście po drabinie.

  Kto był zwycięzcą?

  Becky Lynch była w stanie powstrzymać Carmellę podczas jej ostatniej próby wspięcia się po drabinie, chwytając ją i uderzając wielką bombą mechaniczną w matę. Becky wspinała się na szczyt drabiny, ale nagle James Ellsworth pojawił się na dole drabiny.

  Asystent Carmelli podniósł drabinę i przewrócił ją, powodując upadek Lyncha.

  Kiedy Carmella wciąż leżała na macie, zgasła żarówka. James spojrzał na teczkę i kiedy fani skandowali „Tak, sam wspiął się na górę. Stamtąd Ellsworth chwycił aktówkę i rzucił ją Carmelli, która złapała ją na macie.

  Na zewnątrz ringu trzech sędziów naradzało się, co się stało. W trakcie kłótni James Ellsworth wyszedł na zewnątrz i chwycił mikrofon, aby ogłosić Carmellę jako pierwszą w historii „Mrs.

  Pieniądze w banku. Po tych słowach on i Carmella weszli na rampę z teczką„ Money in the Bank , podczas gdy komentatorzy omawiali fakt, że żadna zasada nie została złamana, ponieważ nie było żadnych dyskwalifikacji i nie było żadnych zasady określające, kto może chwycić teczkę.

  Po tym wydaje się, że „Księżniczka Staten Island posiada teraz pierwszą w historii damską teczkę „MITB . Czy spienięży pieniądze w programie pay-per-view czy w późniejszym czasie?

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy