Donald Trump wprowadza dress code w Białym Domu

Donald Trump chce, żeby w Białym Domu obowiązywał ścisły dresscode

Donald Trump chce, by w Białym Domu obowiązywał ścisły dress code. Mężczyźni obowiązkowo pod krawatem, a kobiety "ubrane jak kobiety".

Sprawę opisuje m. in. International Business Times. Miliarder i były gospodarz telewizyjnego show "Celebrity Apprentice" znany wydaje się być z zamiłowania do drogich ubrań. Media, powołując się na raport Axios i anonimowe źródła z środowiska Trumpa, piszą, że zaczął wymagać od swoich zatrudnionych w Białym Domu poszczególnego wyglądu.

Włosy mają być ułożone, a strój schludny i nienaganny a mianowicie nawet w przypadku dżinsów. Źródła z kampanijnego sztabu Trumpa ujawniają, że prezydent nakłaniał pracownice do noszenia spódnic. U mężczyzn zaś szczególną uwagę zwracał dzięki krawaty.

Z kolei Elle przypomina, że sam Trump, by jego krawat wyglądał perfekcyjnie, używał... taśmy klejącej.

Modowe porządki w Białym Domu. Na pierwszy ogień - rzecznik

IBT za New York Times'em przypomina, że oberwało się też rzecznikowi nowego prezydenta USA. Podczas pierwszego oficjalnego wystąpienia zaprezentował się przy za dużym garniturze z za długimi rękawami, lnianej koszuli z niedopasowanym kołnierzykiem i niestarannie zawiązanym krawatem.

Foto: Alex Wong / Staff / Getty Images Sean Spicer podczas czołowej konferencji prasowej w pozycji rzecznika prezydenta USA 21 stycznia 2017 r.

Od tamtej pory, zauważa IBT, strój Seana Spicera zmienił się - nosi dobrze skrojone, ciemne garnitury i za każdym razem ma perfekcyjnie zawiązany krawat, nie zapomina o eleganckiej poszetce.

Foto: Chip Somodevilla / Staff / Getty Images Spicer na konferencji prasowej w Białym Domu 30 stycznia 2017 r. Tagi: Donald Trump Komentując korzystasz z sprzęt Facebooka. Publikowane komentarze istnieją prywatnymi opiniami Użytkowników. By zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Przepis i zasady obowiązujące w Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. Na jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć kary. Wystarczy czynny żal

AUTOPROMOCJI Skraj bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker usiłuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Stwórca Altus TFI usłyszał świeże zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Banku i kilkunastu pracowników. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie