Najlepsze metalowe karty kredytowe w 2020 roku

Category: Decyzje Finansowe
17.02.2021

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną porównywarką reklamową. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez udostępnianie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.

Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą pojawiać się w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

 • 13 marca 2020 r. /
 • 4 minuty czytania

Podziel się tą stroną

Dzielić

W Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

Treść tej strony jest aktualna na dzień opublikowania; Jednak niektóre z wymienionych ofert mogły wygasnąć.

Uczciwość redakcyjna

Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

Kluczowe zasady

Cenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

Niezależność redakcyjna

Redakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz ufać, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

Jak zarabiamy pieniądze

Masz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie dążymy do zapewnienia konsumentom fachowych porad i narzędzi potrzebnych do odniesienia sukcesu przez całe życie.

Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy zapewnić Ci wysokiej jakości treści, konkurencyjne ceny i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny zdolności kredytowej, również mogą mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

Który bank wybrać?

Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.
Zaczynaj

W ciągu ostatniej dekady coraz więcej wydawców kart zwiększało ofertę metalowych kart kredytowych. Dzieje się tak częściowo dlatego, że karty metalowe są cięższe i lepiej wytrzymują codzienne użytkowanie, ale także dlatego, że karty metalowe stały się czymś w rodzaju symbolu statusu w niektórych kręgach.

Ale metalowe karty kredytowe są nie tylko na pokaz. W większości przypadków metalowe karty kredytowe są przeznaczone dla konsumentów z doskonałym kredytem, ​​wysokimi dochodami i stylem życia osób często podróżujących, a większość z nich jest w rzeczywistości wysoko oceniana pod względem nagród i korzyści, jakie oferują. Jeśli masz to, czego potrzeba, aby uzyskać zgodę na metalową kartę kredytową, oto najważniejsze karty, które warto wziąć pod uwagę:

Najlepsze metalowe karty kredytowe

Chase Sapphire Reserve®

 • Zdobądź 50000 punktów o wartości 750 USD na podróż, jeśli wydasz 4000 USD na swoją kartę w ciągu trzech miesięcy od otwarcia konta
 • Zdobądź 3x punkty za podróże (po zdobyciu 300 $ do wykorzystania na podróże) i posiłki oraz 1x punkt za inne zakupy; zdobądź także 10x punktów za przejażdżki Lyftem (do marca 2022 r.)
 • Korzyści dla posiadaczy karty obejmują dostęp do poczekalni na lotnisku, roczny kredyt na podróż w wysokości 300 USD, kredyt na Global Entry lub TSA Precheck, roczne członkostwo Lyft Pink z 15% rabatem na wszystkie przejazdy Lyftem, do 120 USD w kredytach DoorDash i nie tylko
 • Opłata roczna w wysokości 550 USD

Platinum Card® od American Express

 • Zdobądź 60000 punktów Membership Rewards, wydając 5000 USD na swoją kartę w ciągu trzech miesięcy od otwarcia konta
 • Zdobądź 5 punktów Membership Rewards za loty zarezerwowane bezpośrednio w liniach lotniczych lub loty i opłacone z góry hotele zarezerwowane przez AmexTravel.com; zdobądź 1x punkt za inne zakupy
 • Najważniejsze korzyści związane z podróżą obejmują 200 USD kredytu na opłaty lotnicze, członkostwo w poczekalni lotniskowej, kredyt na Global Entry lub TSA Precheck, do 200 USD w kredytach Uber rocznie i więcej
 • Opłata roczna w wysokości 550 USD
 • Obowiązują warunki

Karta American Express® Gold

 • Zdobądź 35 000 punktów Membership Rewards, wydając 4000 USD na swoją kartę w ciągu trzech miesięcy od otwarcia konta
 • Zdobądź 4x punkty za do 25000 USD na zakupy wydawane w restauracjach i supermarketach w USA każdego roku, 3x punkty za loty zarezerwowane bezpośrednio w liniach lotniczych lub przez AmexTravel.com i 1x punkt za inne zakupy
 • Korzyści dla posiadaczy karty obejmują do 120 USD w postaci kredytów na posiłki, 100 USD kredytu na opłaty lotnicze i nie tylko
 • Opłata roczna 250 USD
 • Obowiązują warunki

Karta kredytowa Capital One® Venture® Rewards

 • Zdobądź 100 000 mil premiowych, wydając 20 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 12 miesięcy od otwarcia konta lub nadal zdobądź 50 000 mil, jeśli wydasz 3000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy
 • Zdobądź nieograniczone 2x mile za wszystkie zakupy
 • Otrzymaj do 100 $ kredytu na poczet Global Entry lub TSA Precheck
 • 95 USD opłaty rocznej

Chase Sapphire Preferred® Card

 • Zdobądź 80 000 punktów o wartości 1000 USD na podróż, jeśli wydasz 4000 USD na swoją kartę w ciągu trzech miesięcy od otwarcia konta
 • Zdobądź 2 punkty za podróże i posiłki oraz 1 punkt za inne zakupy; zdobądź także 5x punktów za przejażdżki Lyftem (do marca 2022 r.)
 • Ważne korzyści obejmują ubezpieczenie od odwołania i przerwania podróży, podstawowe ubezpieczenie wynajmu samochodu, ubezpieczenie opóźnienia bagażu i brak opłat za transakcje zagraniczne
 • 95 USD opłaty rocznej

Karta Citi Prestige®

 • Zdobądź 50000 punktów, wydając 4000 USD na swoją kartę w ciągu trzech miesięcy od otwarcia konta
 • Zdobądź 5x punkty za przeloty i posiłki, 3x punkty za hotele i rejsy oraz 1x punkt za inne zakupy
 • Korzyści dla posiadaczy karty obejmują dostęp do poczekalni na lotnisku, bezpłatny dodatek hotelowy na 4 noce, do 250 USD na podróż rocznie, kredyt na Global Entry lub TSA Precheck i nie tylko
 • Opłata roczna w wysokości 495 USD

Informacje do karty Citi Prestige zostały zebrane niezależnie przez Bankrate.com. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

Jak zdobyć metalową kartę kredytową

Uzyskanie metalowej karty kredytowej wymaga tego samego procesu, co w przypadku każdego innego rodzaju karty kredytowej, z wyjątkiem faktu, że karty te są w większości dostępne tylko dla konsumentów z doskonałym kredytem. Zwykle oznacza to posiadanie wyniku FICO na poziomie 720 lub wyższym, chociaż wydawcy kart mają tendencję do ograniczania wymagań kredytowych.

Jeśli uważasz, że masz dochody i zdolność kredytową, aby uzyskać zatwierdzenie, możesz rozpocząć proces od zbadania wszystkich najlepszych metalowych kart kredytowych dostępnych obecnie na rynku. Gdy znajdziesz kartę, która oferuje program nagród i wybór korzyści, które odpowiadają Twoim potrzebom, możesz rozpocząć proces składania wniosku online.

Na szczęście proces składania wniosku to zazwyczaj bułka z masłem. Możesz ubiegać się o kartę kredytową online, podając podstawowe informacje, w tym imię i nazwisko, adres, adres e-mail, dochód, rodzaj zatrudnienia i numer ubezpieczenia społecznego. Zwykle będziesz w stanie dowiedzieć się, czy zostałeś zatwierdzony, w mniej niż minutę, chociaż możesz również otrzymać powiadomienie e-mailem lub zwykłą pocztą po złożeniu wniosku.

Co należy wiedzieć o metalowych kartach kredytowych

Metalowe karty kredytowe nie różnią się tak bardzo od tradycyjnych kart kredytowych poza tym, że są cięższe i trwalsze. Jest jednak kilka szczegółów, które powinieneś znać, zanim zarejestrujesz się w celu uzyskania metalowej karty i otrzymasz ją pocztą.

Pozbywanie się kart metalowych może być trudne

Po pierwsze, karty kredytowe z nagrodami w postaci metalu są bardzo trudne do pozbycia się, głównie dlatego, że nie można ich przeciąć nożyczkami ani wysłać przez niszczarkę do papieru. Według niektórych możesz zniszczyć metalową kartę za pomocą elektronarzędzi lub nożyc przemysłowych. Kiedy ostatecznie anulujesz metalową kartę kredytową, najlepsze opcje obejmują przechowywanie jej w celu przechowania lub wysłanie pocztą do wystawcy karty, aby mógł ją zniszczyć w Twoim imieniu.

Metalowe karty kredytowe mogą uruchamiać wykrywacze metali

Niektóre metalowe karty kredytowe mogą uruchamiać wykrywacze metali, więc jeśli tak się stanie, nie powinieneś być zaskoczony. Na szczęście nie będziesz mieć kłopotów, jeśli Twoja karta kredytowa uruchomi wykrywacz metalu. Gdy udowodnisz, że twoja metalowa karta kredytowa nie stanowi zagrożenia dla bezpieczeństwa, zostaniesz wysłany w drogę.

Karty metalowe niekoniecznie są lepsze

Wreszcie, nie zakładaj, że metalowe karty kredytowe są znacznie lepsze niż ich plastikowe odpowiedniki. Rzeczywistość jest taka, że ​​najlepsza karta kredytowa dla Ciebie zależy od funkcji, których najbardziej potrzebujesz, nagród, które chcesz zdobyć, i tego, jak planujesz wykorzystać kredyt na dłuższą metę.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy