Anna Lewandowska w ciąży, tak jak wpłynie na wizerunek Lewandowskich  Lifestyle

Pociecha Lewandowskich ma mase fanów. "To dziecko już zarabia"

- Ta dwójka jest tandemem, jeśli rozchodzi o rodzaj wykonywanego fachu - oceniła stylistka Ewelina Rydzyńska w rozmowie wraz z TVN24. Jak wskazała, oboje są sportowcami, an oprócz tego Anna Lewandowska dba na temat dietę i wizerunek a mianowicie zarówno swoje, jak jak i również męża. - Jeśli do tego dojdzie dziecko, to ich horyzonty zostaną poszerzone o tzw. środowiska parentingowe - prognozuje stylistka.

Gość TVN24 przyznała, hdy jeśli cała ciąża i kolejne lata są uknute przez Lewandowskich, to jest to "bardzo zręcznie wyreżyserowane przedstawienie marketingowe".

- Ma ono na celu budowanie napięcia i wyczekiwanie na upragnione dziecko Lewandowskich - stwierdziła Ewelina Rydzewska.

"To będzie poboczne paliwo". Korzeniowski o ojcostwie Lewandowskiego

Ekwiwalent iii, 5 mln złotych

Firma Press-Service Monitoring Mediów, która to tworzy analizy i papiery medialne, wyliczyła, ile wynosiłby ekwiwalent reklamowy informacji, którą przekazał Robert Lewandowski. Obrazuje się, że jeśli a przekaz stanowiłby reklamę, to jego rozpowszechnienie kosztowałoby 3, 5 mln złotych. Całość to oczywiście hipotetyczne wyliczenia i wcale nie narodziła się na koncie rodzimych Beckhamów.

"Tylko do godz. 12: 00 we wtorek 7 grudnia 2016 roku informację o ciąży Anny Lewandowskiej opublikowano 592 razy w mediach tradycyjnych – w prasie 45, w radiu i telewizji 26, a portale online przyniosły aż 521 publikacji" – poinformowała firma Press-Service Monitoring Mediów w komunikacie.

Najbardziej wyczekiwane dziecko

- To dziecko w tej chwili zarabia - przyznała Ewelina Rydzewska. - Myślę, że to będzie najbardziej wyczekiwane dziecko nadchodzącego roku. Pies z kulawą nogą nie wzbudził takiej sensacji w mediach do tejże pory jak Robert Lewandowski - dodała.

Zdaniem stylistki za tak dużą popularnością stoi fakt, że Robert Lewandowski jest "ikoną niewątpliwą, bohaterem na skalę europejską i światową".

Spodziewasz się dziecka, pasiesz malucha? Ministerstwo szykuje prawa dla matek

- Sam Robert na swoim koncie na Instagramie dzierży przeszło 7 mln osób obserwujących, Ania Lewandowska prawie 900 tysięcy. Są to osoby, o których chcemy wiedzieć więcej - oceniła Rydzewska.

Ciąża Lewandowskiej

Informację o ciąży udało się Lewandowskim ukrywać aż przez pięć miesięcy. Według Rydzewskiej małżeństwo sportowców zdołałoby uciec od dalszego zaintrygowania mediów. Pytanie tylko, lub tego by zechcieli.

- W mediach jest też tak, że im bardziej się ucieka, naszym bardziej firmy i media zabiegają o upublicznienie newsa, informacji - stwierdziła gość TVN24.

- Na świecie to jest naprawdę, że przed narodzinami dziecka negocjuje się z gwiazdami kontrakty na sprzedaż okładki, wspólnych zdjęć. Często gwiazdy przelewają środki na cele charytatywne, co sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku w tv - dodała stylistka.