Który bank wydaje najlepszą kartę kredytową?

Category: Karta Kredytowa
17.02.2021

Karty do gry kredytowe to dobry sposób na określenie i zwiększenie zdolności kredytowej. Ale możliwe, że okaże się, że zdobycie takiej instytucji w tradycyjnej instytucji finansowej będzie dla Ciebie męczące – zwłaszcza gdy ograniczenia dotyczące udzielania pożyczek są dość surowe. Więc co robisz, gdy chcesz uzyskać szybki dostęp do kredytu? Wypróbuj kartę bankową sprzedawcy detalicznego.

Prawie każdy główny detalista wydaje obecnie swoją osobistą kartę bankową. Są dobrym sposobem, aby pomóc Ci zbudować swoją zdolność kredytową, jednocześnie zapewniając kilka przydatnych nagród w tym samym czasie. Wynika to z faktu, że są one przeznaczone dla osób, które stale prowadzą zakupy w wybranym sklepie. Od Target do Walmart, te karty do gry zawierają inne dobre korzyści. Chociaż noszą tytuł sprzedawcy, nie wydają się być tak naprawdę finansowani przez sprzedawcę. Więc kto to robi? Ten artykuł pojawia się na karcie bankowej Best Buy, instytucji monetarnej, która ją finansuje, wraz z frazami i sytuacjami.

Kluczowe wnioski
 • Best Buy oferuje dwie zupełnie różne karty bankowe finansowane przez Citibank.
 • Karta kredytowa My Best Buy w sklepie zapewnia posiadaczom karty ponownie 5% nagród dla zwykłych członków Best Buy i ponownie 6% dla członków Elite Plus.Posiadacze kart Best Buy Visa dodatkowo uzyskują wielopoziomowe nagrody oparte głównie na zakupach dokonanych w miejscu akceptacji Visa.Karta kredytowa My Best Buy zapewnia ponadto wszechstronne możliwości finansowania nawet przez 18 miesięcy bez żadnej ciekawości.Karta kredytowa Best Buy

  Best Buy oferuje swoim klientom dwa rodzaje kart bankowych. Pierwszą z nich jest karta kredytowa My Best Buy. Ta możliwość to karta sklepowa, co oznacza, że ​​może być używana wyłącznie w sklepach Best Buy. Inną możliwością jest Best Buy Visa, z której można korzystać wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty do gry Visa. Oznacza to, że osoba posiadająca Best Buy Visa może korzystać z karty w dowolnym sklepie Best Buy wraz z różnymi sprzedawcami, którzy zadowalają się Visa.

  Karta bankowa Best Buy jest wydawana przez Citibank. Każdy, kto poważnie myśli o korzystaniu z niego, może to zrobić, logując się i wypełniając typ oprogramowania lub kontaktując się bezpośrednio z Citibank.

  Nagrody i finansowanie

  Best Buy zapewnia dwa zupełnie różne poziomy nagród w zależności od stanu konta posiadacza karty. Zwykli członkowie Best Buy otrzymują ponownie 5% w nagrodach, podczas gdy członkowie Elite Plus ponownie otrzymują 6% w nagrodach. Nagrody są przedłużane dla osób, które utrzymują wizę Best Buy głównie na podstawie miejsca, w którym dokonują zakupów. Posiadacze kart zarabiają 3% na nagrodach za zakupy benzyny, 2% na zakupach jedzenia i artykułów spożywczych oraz 1% na nagrodach za różne zakupy.

  Nagrody można wykorzystać do przyszłych zakupów Best Buy. Zwykli członkowie, którzy zarabiają 5%, ponownie otrzymują 1250 czynników za 500 $ zakupów, co daje im pełną nagrodę w wysokości 25 $. Członkowie elitarni, którzy z drugiej strony wydadzą 500 $, otrzymają 1500 czynników lub certyfikaty nagrody o wartości 30 $. Best Buy dodatkowo zapewnia specjalną ofertę początkową posiadaczom kart po raz pierwszy – zarówno 10% w postaci nagród pierwszego dnia zakupów, jak i wszechstronnego finansowania.

  Istnieją trzy zupełnie różne wszechstronne możliwości finansowania:

 • Finansowanie na sześć miesięcy: przy zakupach o wartości 199 USD lub dodatkowej nie jest pobierana żadna ciekawość, jeśli stabilność zostanie w pełni opłacona w ciągu sześciu miesięcy.
 • Finansowanie na 12 miesięcy: przy zakupach o wartości 399 USD lub dodatkowej nie jest pobierana żadna ciekawość, jeśli stabilność zostanie w pełni opłacona w ciągu 12 miesięcy. Finansowanie na 18 miesięcy: przy zakupie sprzętu o wartości 599 USD lub dodatkowej nie jest pobierana żadna ciekawość, jeśli stabilność zostanie w pełni opłacona w ciągu 18 miesięcy.Finansowanie można uzyskać za pośrednictwem karty kredytowej My Best Buy za pośrednictwem Citibank. Posiadacze kart powinni wnosić miesięczną opłatę za kartę, a stabilność należy w całości spłacić do końca okresu kredytowania. Jeśli pozostanie stabilizacja, posiadacz karty zostanie obciążony ciekawością od momentu zakupu po zwykłej rocznej cenie akcji (APR).

  Aby uchronić się przed ciekawością, posiadacz karty powinien wyłożyć równe środki, aby wyrównać stabilność do końca okresu finansowania. Ta ilość może być również większa niż minimalna opłata na fakturze. Na przykład posiadacz karty płaciłby 50 USD miesięcznie, korzystając z sześciomiesięcznego finansowania na telewizor za 300 USD. Nie ma żadnej ciekawości, pod warunkiem, że każdego miesiąca na czas gromadzą fundusze.

  Twórz wspólne fundusze z miesiąca na miesiąc i spłacaj w całości stabilność, aby nie zwracać uwagi na wszechstronny program finansowania Best Buy.

  Podobnie jak wiele kart bankowych sprzedawców detalicznych, wybory kart bankowych Best Buy obejmują znacznie wyższe oprocentowanie niż inne karty bankowe. Obie karty do gry mają APR 26,74% na zakupy. Opłaty za opóźnienie wynoszą 40 USD. Karta Visa kosztuje 26,74% za transfery stabilności i dalsze 15 USD lub 5% stabilności – w zależności od tego, która z tych wartości jest większa. Zaliczki gotówkowe są naliczane w wysokości 29,49% RRSO plus 10 USD lub 5% kwoty zaliczki pieniężnej – w zależności od tego, która z tych kwot jest większa. Nie ma rocznej ceny za obie karty.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy