Jak odzyskać gotówkę z kart kredytowych

Jak odzyskać gotówkę z kart kredytowych
Category: Wziąć Pod Uwagę
16.10.2020

Oto, jak uzyskać nagrody pieniężne z kart kredytowych

Niektóre programy lojalnościowe dla kart kredytowych oferują możliwość zdobycia nagród w postaci zwrotu gotówki. Po zrealizowaniu te nagrody pieniężne mogą pomóc zrównoważyć niektóre typowe wydatki lub zapewnić korzyści, takie jak zniżki na podróże lub wykupienie karty podarunkowej. Nagrody w postaci zwrotu gotówki są zwykle przyznawane za zakupy kartą kredytową w wybranych kategoriach, takich jak restauracje, podróże, handel detaliczny i benzyna.

Oto kilka ogólnych informacji na temat nagród cashback i rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, myśląc o ich zarabianiu i wymianie.

Co to są nagrody pieniężne i jak działają?

Nagrody typu cash back to rodzaj punktów, które są naliczane na podstawie procentu zakupów dokonanych kartą kredytową w wybranych kategoriach, takich jak restauracje, domy towarowe, artykuły spożywcze i podróże. Zazwyczaj karty kredytowe z tą funkcją zapewniają zwrot gotówki w wysokości 1 centa. Nagrody w postaci cash back można wymienić na środki na wyciągu z karty kredytowej, zakupy za pośrednictwem uczestniczących sprzedawców internetowych przy kasie, karty podarunkowe lub zniżki na usługi lub podróże.

Jak uzyskać zwrot gotówki?

Możesz zdobywać nagrody typu cash back, używając karty kredytowej do dokonywania zakupów, przy czym wielu wydawców kart oferuje różne stopy zwrotu w zależności od kategorii zakupu (np. Posiłki i podróże). Wydawcy kart kredytowych i banki czasami oferują możliwości uzyskania premii w postaci premii w cyklach lub promocjach. Podczas gdy większość kart kredytowych typu cash back oferuje co najmniej 1% zwrotu gotówki za wszystkie zakupy, może istnieć większy potencjał zarobkowy w przypadku zakupów określonych kategorii, takich jak podróże, domy towarowe, artykuły spożywcze i restauracje. Na przykład możesz otrzymać alert, aby aktywować cykl zwrotu gotówki za 5% gotówki na zakupy spożywcze lub zakupy w domach towarowych, które wcześniej stanowiły tylko 3%. W innych przypadkach możesz mieć możliwość zarobienia 1-5% gotówki na wszystkich kategoriach.

Jak mogę odebrać moje nagrody cash back?

Realizacja nagród Cash Back jest elastyczna i można ją wykorzystać na następujące sposoby:

Kredyt na wyciągu

Możesz wykorzystać swoje nagrody cash back, aby spłacić saldo karty kredytowej. Logując się do portalu programu nagród online, może istnieć opcja wykupienia nagród cash back jako kredytu na wyciągu na następny miesięczny rachunek.

Zakupy online lub podróżne

Twoje nagrody typu cash back mogą zostać wykorzystane do opłacenia wybranych zakupów detalicznych online lub w witrynach rezerwacji podróży.

Czekiem lub depozytem

Nagrody w postaci zwrotu gotówki można również zrealizować za pomocą czeku pocztowego lub bezpośredniej wpłaty na preferowane konto bankowe.

Karty podarunkowe

Za pośrednictwem portalu programu nagród możesz również wymienić nagrody pieniężne na karty podarunkowe do wybranych domów towarowych, restauracji, usług przesyłania strumieniowego wideo i nie tylko.

Czy nagrody pieniężne są dla mnie odpowiednie?

Zdobywanie nagród typu cash back może wymagać pewnej konsekwencji w dokonywaniu zakupów za pomocą karty kredytowej. Twoje nagrody mogą naprawdę się sumować, jeśli używasz karty do zwykłych zakupów w sklepach detalicznych, podróży i restauracji lub innych typowych płatności, takich jak tankowanie samochodu.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy