Godziny pracy banku Chase dzisiaj i harmonogram świąt

Godziny pracy banku Chase dzisiaj i harmonogram świąt
Category: Wells Fargo
16.10.2020

Chase Bank jest jednym z wiodących i najbardziej znanych banków w Stanach Zjednoczonych. Co najważniejsze, większość oddziałów banku Chase pracuje w standardowych godzinach bankowych.

Chase Bank działa zgodnie z Federal Reserve System i American National Bank Holiday Schedule w Stanach Zjednoczonych.

Tymczasem ten artykuł pokrótce omawia dzisiejsze godziny pracy Chase Bank, najnowszy harmonogram świąt oraz godziny otwarcia i zamknięcia w sobotę i niedzielę.

Szukasz oddziału banku Chase blisko mnie i jego godzin pracy?

Następnie czytaj dalej do końca.

Recenzja wideo Chase Bank:

Najbardziej realistyczną recenzję o chase znalazłem w internecie. Jeśli jesteś nowy w tym banku, ten film odpowie na większość pytań. Więc obejrzyj wideo do końca. Potem pójdziemy w głąb godzin pracy banku pościgowego.

Więc, o której godzinie Chase bank otwiera i zamyka?

Większość oddziałów banków pościgowych otwiera się o 09:00 i zamyka o 18:00 od poniedziałku do piątku. Podczas gdy bank działa w określonych godzinach w sobotę. A niedziela jest wolna.

Ale ta odpowiedź nie dotyczy wszystkich lokalizacji oddziałów.

Czytajmy dalej.

Godziny pracy banku Chase:

Większość oddziałów banku Chase działa w standardowych godzinach pracy w USA.

Godziny pracy Chase Bank są takie same, jak w przypadku innych banków krajowych. Jest zgodny z harmonogramem i harmonogramem świątecznym Systemu Rezerwy Federalnej i Amerykańskiego Banku Narodowego.

Bank obsługuje ponad 5000 oddziałów i 16000 bankomatów w całych Stanach Zjednoczonych. Jeśli zdecydowałeś się skorzystać z tak niesamowitych usług, to powinieneś znaleźć najbliższy oddział i odwiedzić go. Należy również spojrzeć na dzisiejsze godziny pracy banku pościgowego i harmonogram świąt.

Oddziały banku Chase są otwarte o 09:00 i zamykane o 18:00 od poniedziałku do piątku. Podczas gdy niektóre oddziały są otwarte o 08:30 zamiast 09:00. Ale prawie wszystkie oddziały są otwarte o 09:00.

poniedziałek 09:00 – 18:00
wtorek 09:00 – 18:00
środa 09:00 – 18:00
czwartek 09:00 – 18:00
piątek 09:00 – 18:00

Jednak godziny pracy działu obsługi klienta banku chase to 24 godziny na dobę. Ale fizyczne godziny bankowe są zupełnie inne niż w dziale obsługi klienta.

Gorąco zachęcam do sprawdzenia godzin otwarcia i najbliższego oddziału z oficjalnej strony banku chase. Jest to wygodniejsze i wolne od ryzyka.

Godziny pracy banku Chase w sobotę:

Większość oddziałów banku pościgowego jest otwarta w soboty z ograniczonymi godzinami pracy.

O której godzinie Chase Bank jest otwarty w sobotę?

Większość oddziałów banku Chase jest otwierana w sobotę o godzinie 09:00 i zamykana o godzinie 14:00 w sobotę.

Chase Bank w soboty godziny 09:00 – 14:00

Podczas gdy niektóre oddziały banków pościgowych działają w soboty od 09:00 do 16:00. Aby potwierdzić sobotnie godziny otwarcia najbliższego oddziału, kliknij tutaj.

Czy Chase jest otwarty w niedzielę?

Nie, wszystkie oddziały Chase Bank są zamknięte w niedzielę.

Chase Bank Holiday Harmonogram | Zamknięte:

Jak wspomniano powyżej, Chase Bank stosuje się do Systemu Rezerwy Federalnej i harmonogramu dni wolnych od pracy w American National Bank w Stanach Zjednoczonych.

Ogólnie rzecz biorąc, oddziały banków pościgowych są zamknięte przez większość świąt federalnych, z wyjątkiem Dnia Kolumba.

Podobnie jak inne banki narodowe, pościg jest zamykany w dni świąteczne. Tak więc poniżej przedstawiliśmy harmonogram dni wolnych od pracy w Chase i określone dni świąteczne w te dni.

Data Dzień Otwarte / zamknięte
1 stycznia 2020 r Nowy Rok Zamknięte
20 stycznia 2020 r Dzień Martina Luthera Kinga Jr Zamknięte
17 lutego 2020 r Dzień Prezydentów Zamknięte
25 maja 2020 r dzień Pamięci Zamknięte
4 lipca 2020 r Dzień Niepodległości Zamknięte
7 września 2020 r Dzień pracy Zamknięte
11 listopada 2020 r Dzień Weterana Zamknięte
26 listopada 2020 r święto Dziękczynienia Zamknięte
25 grudnia 2020 r Boże Narodzenie Zamknięte
1 stycznia 2021 r Nowy Rok Zamknięte

Regularnie aktualizujemy tę listę.

Możesz wykorzystać ten pościgowy harmonogram świąt państwowych i zaplanować swoją działalność biznesową. Należy pamiętać, że lista harmonogramów świąt w Chase Bank ma charakter ogólny. Proszę zweryfikować ten szczegół w lokalnym oddziale Chase Bank.

Ten harmonogram świąt Chase Bank jest również dostępny w aplikacjach kalendarza, tj. IOS, Android i innych aplikacjach kalendarza online.

Chase Bank Holiday Harmonogram | Otwórz:

Bank Chase pozostaje otwarty w kolejne święta, a jego godziny pracy są takie same jak w zwykłe dni robocze.

Wigilia poniedziałek Wielkanocny
Dobry piątek Dzień podatkow
Czarny Piątek Mardi Gras
Halloween Walentynki
Cinco de Mayo Dzień Matki
Dzień Ojca Dzień Świętego Patryka

Godziny pracy banku Chase w Dzień Kolumba:

Godziny pracy Chase Bank w Dzień Kolumba są takie same jak w zwykłe dni. Prawie wszystkie gałęzie pościgowe pozostają otwarte w Dzień Kolumba. Ale wiele innych banków zostało zamkniętych tego dnia, takich jak American National Bank, US Bank, CITI Bank itp.

Ale najpierw sprawdź swój lokalny oddział Chase Bank, aby sprawdzić godzinę otwarcia i godzinę zamknięcia w Columbus Day.

Co oferuje Chase Bank:

Chase bank to świetny bank do zarządzania kontami finansowymi. Ponieważ zapewnia swoim klientom cztery podstawowe segmenty biznesowe. Tak więc ich dobrze zorganizowane segmenty są;

 • Bankowość komercyjna
 • Bankowość społeczna
 • Zarządzanie majątkiem
 • Bankowość korporacyjna i inwestycyjna.

W rzeczywistości satysfakcja klienta jest priorytetem chase bank. Bank oferuje szereg usług; w tym rachunki czekowe i oszczędnościowe, karty kredytowe, kredyty samochodowe, kredyty hipoteczne, inwestycje i bankowość biznesowa.

Ale imponującą ofertą takiego banku jest bankowość mobilna. Ta oferta obejmuje wpłaty mobilne i zarządzanie kontem w drodze z telefonu komórkowego.

Wybierz swoją ulubioną ofertę z oficjalnej strony internetowej.

Ponadto Chase wprowadził karty kredytowe, które można łatwo zintegrować z aplikacją mobilną.

Nawet ten wiodący bank oferuje swoim klientom najlepsze usługi finansowe, takie jak;

 • Planowanie i inwestycje
 • Usługi zarządzania majątkiem
 • Kredyt samochodowy
 • Kredyty studenckie
 • Karta kredytowa i karta debetowa
 • Konkurencyjne oprocentowanie kredytów hipotecznych
 • Ogromna sieć oddziałów i bankomatów

Od kilku lat bank uzyskał wyższy rating na podstawie obsługi klientów z USA.

Poza tym jest to jeden z największych banków w Ameryce. Chase Bank oferuje szeroką sieć oddziałów i bankomatów na terenie całego kraju. Ten wiodący bank prowadzi ponad 5100 oddziałów i 16 000 bankomatów w całym kraju.

Dlatego większość ich klientów jest zadowolona z powodu łatwej dostępności. Ale ich stopy procentowe są rozczarowujące.

W większości przypadków posiadacze rachunków zarabiają tylko 0,01% RRSO. Ale jeśli potrzebujesz wyższych stóp procentowych, możesz sprawdzić inny bank, taki jak bank amerykański. Z drugiej strony amerykański bank oferuje 0,05% RRSO na niektórych rachunkach.

Oddział Chase Bank w pobliżu mnie i godziny otwarcia:

Większość klientów zgłosiła wysoki stopień zadowolenia ze względu na łatwą dostępność.

Ponieważ bank obsługuje ponad 5100 oddziałów i 16000 bankomatów w całych Stanach Zjednoczonych. Posiada drugą co do wielkości sieć oddziałów po Wells Fargo w kraju.

W 2018 roku chase bank odwiedziło w USA ponad 21 milionów osób. Prawie wszystkie gospodarstwa domowe były zamknięte dla co najmniej jednego oddziału banku Chase.

Jeśli zdecydowałeś się skorzystać z usług banku pościgowego, najpierw musisz znaleźć najbliższy oddział, który znajduje się znacznie bliżej Ciebie.

Szukasz oddziału banku pościgowego blisko mnie i godzin jego otwarcia?

Wykonaj trzy proste kroki wymienione poniżej.

 • Możesz znaleźć te szczegóły, klikając oficjalną stronę banku chase.
 • Wprowadź swój kod pocztowy, nazwę miasta i adres. Inną opcją jest wybranie „Bieżącej lokalizacji” lub „Przeglądaj według stanu”. Na koniec wybierz najbliższy oddział z listy.
 • Tutaj znajdziesz adres oddziału, numer telefonu, godziny otwarcia i harmonogram świąt. To najlepszy pomysł, aby uzyskać usługi na najwyższym poziomie.

Znajdź najbliższy oddział banku Chase, który jest otwarty i zamknięty przed Twoją wizytą. Ponieważ może się różnić w zależności od lokalizacji.

O Chase Bank:

Firma została założona w 1799 roku, znana była jako Chase Manhattan Company (Nowy Jork). Później w 1955 roku został połączony z bankiem narodowym Chase. I wreszcie jego nazwa staje się bankiem pościgowym.

Teraz pościg to międzynarodowy bank. Ich aktywa to 2,6 biliona i 1,5 biliona depozytów w USA. Świadczy usługi finansowe w ponad 100 krajach.

Natomiast w 2015 r. Chase bank staje się szóstą co do wielkości spółką publiczną na świecie. Siedziba Chase znajduje się na Manhattanie w Nowym Jorku.

Obsługa klienta Chase Bank:

Jeśli nadal chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje o godzinach pracy banku pościgowego i harmonogramie świąt. Dlatego udostępniliśmy Ci adres działu obsługi klienta, numer telefonu i oficjalną stronę internetową, na której można się z nimi skontaktować.

Siedziba:

Nowy Jork.

Adres obsługi klienta:

PO Box 36520

Louisville, KY 40233-6520

Numer obsługi klienta:

Zapytanie ogólne: 1-800-935-9935

Pomoc techniczna: 1-877-242-7372

Zagraniczne: 1-713-262-3300

Krajowe służby wojskowe: 1-877-469-0110

Witryna:

www.chase.com

Często zadawane pytania (FAQ):

 • O której godzinie Chase Bank otwiera się i zamyka?

  Obecnie większość oddziałów banku Chase jest otwarta o 09:00 i zamknięta o 18:00 od poniedziałku do piątku. Podczas ograniczonych godzin pracy w sobotę. A niedziela jest wolna.

Jaki jest czas otwarcia i zamknięcia banku pościgowego w sobotę?

Przeważnie czas otwarcia Chase Bank w sobotę to 09:00, a zamknięcie w sobotę to 14:00.

Czy Chase Bank jest otwarty w niedziele?

Nie! Wszystkie oddziały banku Chase są zamknięte w niedziele.

W jakie święta chase bank jest zamknięty?

Ogólnie rzecz biorąc, bank pościgowy zamykał wszystkie święta federalne z wyjątkiem Dnia Kolumba.

Czy Chase Bank jest dziś otwarty?

Wszystkie oddziały banków pościgowych są zamknięte w niedziele i wyżej wymienione święta. W przeciwnym razie bank pozostaje otwarty.

Jakie usługi oferuje Chase Bank?

Ostatnio Chase Bank oferuje szereg usług. Ich usługi obejmują bankowość biznesową, bankowość komercyjną, pożyczki studenckie, pożyczki samochodowe, pożyczki mieszkaniowe i wiele innych.

 • Czy Chase Bank jest otwarty w Dzień Kolumba?

  Nie, Chase Bank pozostaje zamknięty w Dzień Kolumba w Stanach Zjednoczonych.
 • Wniosek:

  Podsumowując, bank Chase postępuje zgodnie z harmonogramem Systemu Rezerwy Federalnej i harmonogramem świąt w Stanach Zjednoczonych.

  Oczywiście, godziny pracy banku pościgowego to od 09:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku. W sobotę większość oddziałów jest otwierana o 09:00 i zamykana o 14:00.

  Niektóre oddziały banków ścigają godziny pracy w sobotę maja od 9:00 do 16:00. A niedziela jest wolna. Podobnie bank był zamknięty we wszystkie święta federalne, z wyjątkiem Dnia Kolumba.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy