Czy twoje certyfikaty FAA mogą przynieść ci kredyt na studia?

Category: Jeśli Jednak
17.02.2021

Nie jest tajemnicą, że przemysł lotniczy jest wysoce konkurencyjny. Zdobycie certyfikatu FAA wymaga lat teoretycznego stosowania i praktycznego doświadczenia, połączonego ze zdrową dawką determinacji i determinacji. Ale ponieważ ta dziedzina stale się poprawia i ewoluuje, dla profesjonalistów coraz ważniejsze staje się zdobywanie kwalifikacji ponad i poza innymi kandydatami.

Niezależnie od tego, czy masz zamiłowanie do zarządzania, szkoleń, bezpieczeństwa lotów czy projektów, w branży lotniczej istnieje wiele ścieżek kariery. Jeśli jednak chcesz skorzystać z tych możliwości, Twoje umiejętności lotnicze i ważne certyfikaty to dopiero początek. Jeśli przez lata ciężkiej pracy wykorzystałeś swoją karierę lotniczą , twoje kwalifikacje mogą przynieść ci kredyt uniwersytecki i przewagę w zawodach.

Biuro Przeglądu Kształcenia Zawodowego (OPLR) Uniwersytetu Stanowego Thomasa Edisona dokonało przeglądu różnych certyfikatów FAA uprawniających do zaliczenia studiów w ramach programu akademickiego na Uniwersytecie. Pomyślne ukończenie, wraz z odpowiednią dokumentacją, może przynieść ci kredyt na studia.

Jeśli więc chcesz dodać poświadczenie stopnia naukowego do swojego dziennika, oto jak Twoje certyfikaty mogą Ci w tym pomóc.

Dla pilotów

Profesjonalni piloci muszą wykazać się dużą umiejętnością korzystania z bardzo złożonych technologii, zarówno nowych, jak i istniejących. Ci, którzy pomyślnie przeszli rygorystyczny proces szkolenia i certyfikacji, mogą przekazać do 35 punktów na tytuł licencjata, co jest znaczną kwotą, jeśli chcesz szybko przejść od pilota komercyjnego do pilota linii lotniczych.

Program studiów licencjackich w dziedzinie technologii lotów lotniczych jest ograniczony do pilotów komercyjnych z certyfikatem FAA z minimalnymi ocenami handlowymi i instrumentami. Równoważne szkolenie wojskowe jest również brane pod uwagę w przypadku zaliczenia transferowego.

Airline Pilot transportowe (ATP) certyfikacja jest zalecany do transferu w maksymalnie 35 punktów. Ponieważ jednak te komponenty certyfikacji są wzajemnie powiązane, poniższe referencje FAA zostały podzielone na indywidualne rekomendacje kredytowe.

Certyfikat Airline Transport Pilot (ATP)Uprawnienia do lotów według wskazań przyrządów: PilotCertyfikacja pilota komercyjnegoCertyfikacja pilota prywatnegoCertyfikat Flight NavigatorCertyfikacja dyspozytora statku powietrznegoUprawnienia certyfikowanego instruktora lotu (CFI)Uprawnienia certyfikowanego instruktora lotów według wskazań przyrządów (CFII)Dla kontrolerów ruchu lotniczego

Notorycznie wysokie ciśnienie zawodu wzrośnie tylko wtedy, gdy ruch lotniczy potroi się w ciągu następnej dekady, a FAA zmieni nasz krajowy system przestrzeni powietrznej z radarów naziemnych na technologię satelitarną . Jednak rynek pracy będzie stawał się coraz bardziej konkurencyjny, ponieważ indywidualni kontrolerzy będą musieli obsługiwać dodatkowy ruch lotniczy i zaawansowane technologie. Ci, którzy chcą awansować na stanowiska o większej odpowiedzialności w sterowni, będą potrzebować lat doświadczenia zawodowego lub połączenia doświadczenia i wykształcenia.

Program studiów licencjackich w zakresie kontroli ruchu lotniczego to program z 120 punktami, ograniczony do certyfikowanych kontrolerów ruchu lotniczego, i przyznaje do 60 punktów za uzyskanie certyfikatu operatora wieży kontrolnej (CTO) lub poświadczenia federalnej administracji lotniczej (FAA) z oceną wieży.

Do mechaniki lotniczej

Najważniejsze zadanie w lotnictwie – zapewnienie bezpieczeństwa samolotów w locie – zależy od umiejętności obsługi oraz wiedzy certyfikowanych inżynierów i mechaników. Jednak wraz z gwałtownymi zmianami technologii lotniczej, sterowanie, procesy i przyrządy pokładowe stają się coraz bardziej zależne od komputerów i systemów cyfrowych. Te złożone technologie muszą być utrzymywane przez profesjonalistów posiadających teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat programowania komputerowego i doświadczenia w lotach.

Nasz program studiów licencjackich w dziedzinie technologii utrzymania ruchu lotniczego jest ograniczony do certyfikowanych przez FAA mechaników płatowców i zespołów napędowych, podczas gdy rozważane jest również równoważne szkolenie wojskowe. Studenci mogą zdobyć do 69 punktów dzięki certyfikacji FAA Airframe and Powerplant Mechanical . Poświadczenia wymienione poniżej są podzielone na poszczególne składniki certyfikacji.

Certyfikacja płatowca i elektrowniCertyfikacja mechaniczna płatowcaCertyfikacja mechaniczna zespołu napędowegoCertyfikat Inżyniera LotuKierownicy lotnictwa

Zarządzanie lotnictwem jest przeznaczone dla specjalistów z branży lotniczej zainteresowanych awansem ze stanowiska technicznego na kierownicze lub kierownicze. Studenci mogą zdobyć punkty na studia w ramach programu poprzez połączenie wymienionych powyżej certyfikatów pilota, mechanika lub kontrolera ruchu lotniczego. Dziewięć kursów online kończy program Aviation Management o łącznej wartości 27 punktów (3 punkty na kurs) i obejmuje:

 • Bezpieczeństwo lotnicze
 • Zarządzanie liniami lotniczymiZarządzanie projektamiZarządzanie lotniskiemFinanse i ekonomia lotnictwaPrawo lotniczeMarketing lotniczy i obsługa klientaOperacje międzynarodoweZarządzanie zasobami załogiCo teraz?

  Kwalifikacja do kredytu zależy od daty wystawienia certyfikatu. Jeśli jesteś zainteresowany zastosowaniem swoich certyfikatów FAA w celu uzyskania stopnia lotniczego na Thomas Edison State University, oto jak złożyć dokumentację, aby uzyskać zaliczenie na studia.

  Aby otrzymać punkty za swoje certyfikaty z wyjątkiem poświadczeń FAA z oceną Tower:

  1. Pobierz i wypełnij formularz listu znajdujący się tutaj . Spersonalizuj czerwony tekst własnymi informacjami.
  2. Możesz przesłać wiele certyfikatów, więc sprawdź i dołącz wszystkie zdobyte certyfikaty.Wyślij spersonalizowany list do FAA na adres wskazany w liście.FAA prześle następnie oficjalny list kredytowy College’u do Thomas Edison State University, który zawiera potwierdzone informacje wymagane przez Uniwersytet do przyznania punktów.Poświadczenie FAA z oceną Tower jest weryfikowane przez inne biuro inne niż certyfikaty FAA i wymaga osobnego wniosku. Aby otrzymać zaliczenie za ocenę FAA Credential Tower:

   1. Pobierz formularz listu znajdujący się tutaj i postępuj zgodnie z instrukcjami.
   2. AOV FAA prześle następnie oficjalny list kredytowy College do Thomas Edison State University. List ten będzie zawierał potwierdzone informacje, których Uniwersytet potrzebuje do przyznania zaliczenia.Donald Cucuzzella jest asystentem dziekana Szkoły Nauk Stosowanych i Techniki, specjalizującej się w programach lotniczych i pokrewnych na Uniwersytecie. Pomagając uczniom dowiedzieć się, w jaki sposób można ubiegać się o certyfikaty zawodowe jako zaliczenie na studia i jak to jest brać udział w kursach online, jego celem jest pomóc uczniom poczuć się komfortowo po powrocie na studia.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy