Cach LLC jest właścicielem mojego długu; Czy powinienem zgodzić się na płatności, uregulować czy walczyć

Cach LLC jest właścicielem mojego długu; Czy powinienem zgodzić się na płatności, uregulować czy walczyć
Category: Jeśli Masz
16.10.2020

W dniu 14 stycznia 2013 r. Otrzymałem zawiadomienie z serwera procesowego, że zostałem pozwany przez firmę prawniczą (Michael Scott z Carrolton, Tx) w związku z kontem w GEMB, które otworzyłem w 2008 r. Ostatnie, o czym pamiętam, byłem im winien może 6000 USD. przed niewypłacalnością, ale jestem pozwany o około 17 000 dolarów. Zaproponowali rozliczenie się za 7 000 dolarów, których ja nie mam, ale zgodzili się na comiesięczne płatności w wysokości 278,00 dolarów za pełne saldo.

Powiedziano mi, że mój raport kredytowy będzie odzwierciedlał stan „satysfakcjonującej oceny” po opłaceniu konta. Na otrzymanych przeze mnie dokumentach nie było określonej daty rozprawy.

Moje pytanie brzmi: dlaczego nadal miałby zostać wydany wyrok, gdybyśmy faktycznie nie zwrócili się do sądu, i czy jest to najlepszy plan działania, jaki powinienem podjąć?

Zostałeś pozwany przez firmę Cach LLC, która kupiła dług od GEMB lub od innego nabywcy długu. Masz do rozważenia kilka różnych opcji.

Rozliczenie się z Cach LLC, uzgodnienie płatności lub obrona pozwu.

Cach LLC zatwierdziła już ugodę w wysokości 7 tys. Więc wiesz, że można to załatwić i być może za mniej niż 7 tys. Jaką kwotę możesz teraz wymyślić? A jeśli masz kilka miesięcy na zebranie środków… ile pieniędzy możesz zebrać? Istnieją sposoby na kupienie czasu na wynegocjowanie ugody z Cach LLC oraz agencjami windykacyjnymi i firmami, które dla nich zbierają. Istnieją ugody, które mogą mieć strukturę krótkoterminową, co umożliwi również spłatę długu. \\

Obejrzyj mój film na temat rozwiązywania długów w Cach LLC i ich sieci prawników i windykatorów.

Jeśli zgadzasz się na płatności w Cach LLC, będziesz płacić 278,00 miesięcznie przez 5 lat. Jeśli ta kwota jest czymś, na co możesz przeznaczyć budżet, a jednocześnie pozostawiasz od 2 do 300 dolarów poduszkę / oszczędności, to świetnie. Jeśli nie masz tej poduszki, możesz złapać jedną gumę lub inny nieoczekiwany wydatek na życie, aby nie być w stanie dokonać płatności.

Współpraca z doświadczonym adwokatem ds. Windykacji oznaczałaby obronę przed pozwem Cach LLC. Chociaż ta opcja oznacza wydawanie pieniędzy u prawnika, który nie wie, jaki będzie wynik, często może stanowić potencjalny lepszy wynik. Oto dlaczego:

  • Adwokaci ds. Windykacji są wykwalifikowani w zmuszaniu Cach LLC do udowodnienia swojego roszczenia. Często oznaczałoby to, że Cach musiałby mieć dowód na ich utworzenie z GEMB. Nie zawsze jest to dostępne (choć szybko staje się coraz bardziej powszechne).
  • Ponadto Cach może zostać zmuszony do zaangażowania większej ilości środków, jeśli Twoja sprawa zostanie zbytnio zagłębiona w proces sądowy. Wydawanie dodatkowych pieniędzy na te sprawy windykacyjne nie jest modelem biznesowym Cacha. Opierają się na fakcie, że ponad 90% tego typu spraw kończy się na ich korzyść wyrokami zaocznymi i orzeczeniami w trybie doraźnym.

Broń się przed nabywcami długów, takimi jak Cach LLC, nie może zagwarantować wyniku. Odrzucenie sprawy to z pewnością najlepszy wynik, ale przygotowanie się do negocjacji wspaniałego wyniku ugody jest również dobrym powodem do obrony.

W niektórych stanach coraz trudniej jest uzyskać zwolnienia, a także w przypadku niektórych długów kupowanych przez Cach LLC.

Dodatkowe obawy związane z Cach i prawnikiem ds. Windykacji Scotta.

Zapytałeś, dlaczego chcą, abyś zgodził się na orzeczenie, nawet jeśli zgadzasz się na dokonanie płatności. Robią to, aby „zabezpieczyć” Twoje płatności. Zasadniczo wygrywają wyrok bez konieczności wykonywania żadnej pracy. Jeśli nie dokonasz płatności w terminie, masz już orzeczenie i może udać się do sądu i uzyskać zezwolenie na pobieranie opłat z konta bankowego, zajęcie wynagrodzenia lub zastaw na majątku (co może być dozwolone w każdym stanie).

Musisz także mieć świadomość, co zgoda na wydanie orzeczenia mówi o dozwolonych odsetkach. Jeśli nie wynegocjujesz zerowego oprocentowania w ramach umowy – będziesz płacić za więcej niż 60 miesięcy, które wyliczyłem powyżej.

Gdybym był na twoim miejscu, nie ruszyłbym z niczym innym ani nie rozmawiałbym z nikim w firmie Michaela Scotta, dopóki nie porozmawiam ze mną lub z doświadczonym adwokatem ds. Windykacji w Twoim stanie. Konsultacje ze mną są bezpłatne, więc otrzymasz informacje i dodatkowe kwestie do rozważenia bez żadnych kosztów. Większość doświadczonych prawników, do których mogę Cię skierować, jest również dostępna po bezpłatną wstępną konsultację. Konsultacja z ekspertem jest po prostu mądra.

Czy będziesz musiał wydawać pieniądze na adwokata? Tak. Ale z potencjałem, w twoim przypadku, zaoszczędzenia ponad 5 lat na płatnościach, co potroi kwotę, którą byłeś winien, do rozważenia tego zachęcam.

Och… to wywołuje kolejną rzecz. Kiedy ostatnio dokonałeś spłaty tego długu wobec GEMB? Wiem, że powiedziałeś, że otworzyłeś go w 2008 roku, ale czy pamiętasz rok i miesiąc, w którym pozostawałeś w tyle? Mam 2 powody, aby o to zapytać:

  1. Jeśli nie byłeś w stanie spłacić należności w 2008 r., Cach LLC może pobierać należności przekraczające SOL w Twoim stanie.
  2. Jak na świecie 6 000 zmieniło się w 17 000 od czasu, gdy po raz pierwszy przegapiłeś płatności GEMB?

Proszę zamieścić odpowiedzi na moje pytania w sekcji komentarzy poniżej.

Jeśli jesteś zainteresowany negocjowaniem ugody na swoim koncie, które jest własnością CACH LLC i szukasz dodatkowego wglądu w ten proces, jeden z ich byłych odbiorców Kolekcjonera Roku, który zajmował u nich stanowiska od windykatora do kierownika operacyjnego , nawet latanie po różnych biurach w celu oceny i szkolenia pracowników zajmujących się zbiórką jest częścią naszej sieci. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami pod numerem 8800-939-8357 wew.2.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy