Budowanie biznesu wydobywczego Bitcoin: ostateczna lista zasobów

Category: Jeśli Nie Możesz
17.02.2021

Czy jesteś zainteresowany wydobyciem bitcoinów lub altcoinów?

W tym artykule opisano, jak rozwinąć własną działalność wydobywczą, patrząc na rentowność wydobywania bitcoinów w modelach Antminer S7, Avalon 741 i Antminer S9. W tym artykule omówiono również wyzwania stojące przed inwestorami zainteresowanymi budową biznesu wydobywczego, a także niektóre zasoby potrzebne do zbudowania własnej platformy wydobywczej Ethereum.

Podstawy górnictwa

Piękno biznesu górniczego polega na jego prostocie. Po uruchomieniu górników i odpowiedniej wentylacji maszyny są generalnie mało wymagające w utrzymaniu. Większość wydobycia odbywa się w basenach górniczych, takich jak Antpool lub Slushpool, które wypłacane są codziennie, jeśli chcesz.

Górnicy obsługują łańcuchy bloków kryptowalut. Zabezpieczają księgę kryptowalut, przeprowadzając równania matematyczne z dużą prędkością. Górnicy zapobiegają sfałszowanej transakcji, umieszczając legalne transakcje w łańcuchu bloków.

Na całym świecie – w Japonii, Wenezueli, Islandii i Stanach Zjednoczonych – przedsiębiorcy budują centra danych, aby hostować komputery, na których wydobywa się bitcoiny, Ethereum, Zcash, Litecoin i Bitcoin Cash oraz inne altcoiny. Zainteresowanie górnictwem rośnie, ponieważ w branży górniczej jest wielu milionerów.

Kroki do założenia firmy wydobywczej

Rozpoczynając operację wydobywczą, pierwszą i najważniejszą radą jest czytanie i oglądanie filmów o wydobyciu. Dowiedz się wszystkiego, co możesz z jak największej liczby renomowanych źródeł. Opracuj arkusz kalkulacyjny ze wszystkimi znanymi wydatkami na rozpoczęcie działalności wydobywczej. Obejmuje to koszt

 • sprzęt górniczy
 • zasilaczespodnie sztruksowewentylatorysystemy klimatyzacyjnewszelkie koszty modernizacji pokoju, aby pomieścić górnikówDo prognozowania rentowności potrzebny jest drugi arkusz kalkulacyjny . TechCashHouse zapewnia miesięczne prognozy rentowności wydobywania bitcoinów na YouTube. Na przykład w wideo ze stycznia 2018 r. Szczegółowo omówiono rentowność górników. Narrator szczegółowo omawia zakup Antminera S7, maszyny, która, jak mówi, zepsułaby się za 289 dni, w zależności od ceny bitcoinów i trudności z haszowaniem. Koszt maszyny to około 1400 USD. Poniżej znajduje się analiza rentowności Antminer S7 przeprowadzona przez TechCashHouse.

  Dzięki Antminer S7 wydasz 1822,08 USD na energię w ciągu roku, ale brutto 3625,56 USD z zyskiem 1767,22 USD – wszystko w BTC, wycenione na 15.642 USD.

  Idealnym rezultatem dla inwestora jest przekonanie górnika, aby spłacił się w ciągu 100 dni lub mniej, ale jest to trudne, ponieważ ceny górników wzrosły w ostatnich miesiącach, a rentowność wydobycia spadła z powodu rosnących trudności.

  Górnik Avalon 741 kosztuje w serwisie eBay około 2500 do 3500 dolarów. Oto analiza jego rentowności, według TechCashHouse, w oparciu o cenę 15.642 USD za bitcoiny, koszt energii 13 centów za kilowatogodzinę i opłaty za pulę w wysokości 1%.

  Opierając się na tym wykresie, Avalon 741 potrzebuje około 327 dni, aby zapłacić za siebie, co jest zbyt długim okresem, aby był idealny. Jeśli trudność spadnie (co jest mało prawdopodobne), a cena bitcoina wzrośnie, zwrot nastąpi wcześniej.

  Antminer S9 kosztuje około 6000 USD w serwisie eBay. Koszt energii wynosi około 4,06 USD dziennie, ale ten górnik zarabia 28,35 USD dziennie. Zarobi 0,66 Bitcoina rocznie z progiem rentowności 249 dni.

  Prognozy TechCashHouse są nieco wysokie, ponieważ opierają się na cenie Bitcoina na poziomie 15.642 USD, a trudność jest teraz wyższa niż była 1 stycznia 2018 r. Niemniej jednak TechCashHouse oferuje dobre rady dla osób rozważających rozpoczęcie wydobywania bitcoinów, a ty czy możesz użyć jego techniki analitycznej, aby opracować własne prognozy przy różnych cenach bitcoinów.

  Opierając się na porównaniu Antminer S7, Antminer S9 i Avalon 741, jest dość jasne, że Antminer S9 13,5 TH / s ma najszybszy zwrot.

  Wydobywanie GPU

  Jeśli jesteś zainteresowany wydobyciem Ethereum, możesz rozważyć obejrzenie tego profesjonalnego filmu wideo o tym, jak krok po kroku zbudować platformę wydobywczą ethereum.

  Oto przydatne wideo, opublikowane 18 listopada 2017 r., Na temat BitcoinHog przeprowadzającego wywiad z górnikiem, który zbudował platformę wydobywczą o wartości 80000 USD, która generuje 6000 do 8000 USD miesięcznie, wydobywając ZCash. Operacja wydobywcza obejmuje 10 platform z siedmioma kartami każda, łącznie 70 GPU. Właściciel kopalni mówi, że on i jego partner napotkali kilka wyzwań, ale chyba największym wyzwaniem było upalenie. Spalił kilka kart wzdłuż krzywej uczenia się.

  Jeśli nie możesz znieść upału…

  Ludzie nie doceniają ilości ciepła, które wydziela górnik. Ważniejsze jest pozbycie się gorącego powietrza niż doprowadzenie zimnego powietrza do maszyn. Innymi słowy, musisz znaleźć sposób na odprowadzenie gorącego powietrza wytwarzanego przez maszyny, wyprowadzenie go z pomieszczenia i wyprowadzenie na zewnątrz. Ten problem może ograniczyć miejsce lub lokalizację, w której faktycznie można prowadzić znaczącą operację wydobywczą.

  Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja

  Idealną lokalizacją dla prac górniczych jest duże pomieszczenie z dobrą wentylacją i wentylatorem wyciągowym, który wysysa gorące powietrze i wydmuchuje je na zewnątrz przez otwór wentylacyjny. Górnicy mają fanów, a ci fani są głośni. Pomieszczenie również musi być czyste i odkurzone. Ponieważ górnicy są głośni, najlepszą lokalizacją nie jest Twój salon, ale garaż lub magazyn.

  Wypłata

  Udana operacja wydobywcza przyniesie marże zysku w zakresie od 70 do 90 procent przychodów, co oznacza, że ​​po wydatkach zachowacie 70 do 90 procent przychodów przed opodatkowaniem . Takie marże są świetne dla każdej firmy, ale pamiętaj, że łatwiej jest kupić bitcoin lub Ethereum niż wydobywać te waluty. Czasami samo posiadanie bitcoinów lub altcoinów przez sześć miesięcy działa lepiej niż operacja wydobywcza. Dlatego firma wydobywcza powinna nie tylko wydobywać kryptowalutę, ale także posiadać kryptowalutę (lub najlepiej koszyk kryptowalut) w celu dywersyfikacji w przypadku, gdy jedna waluta osiąga gorsze wyniki niż inne.

  Działalność wydobywcza to biznes liczbowy. Dołączając do puli wydobywczej, możesz zobaczyć, jak dobrze radzą sobie Twoi górnicy. Z dokładnością do minuty możesz zobaczyć, ile zarabiają twoi górnicy. Regularne otrzymywanie płatności to również miła korzyść, bez konieczności wystawiania faktur.

  Niektórzy górnicy sprzedają swoje kryptowaluty i regularnie przeliczają je na dolary amerykańskie, ale to był błąd w 2017 roku, kiedy dominujące kryptowaluty wzrosły dziesięciokrotnie.

  Rynki kryptowalut są bardzo zmienne. Aby być na bieżąco ze zmianami wpływającymi na ceny kryptowalut, zapisz się do Bitcoin Market Journal.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy